Narodil sa 7. júna 1974 v Bratislave. Je popredný štúdiový a koncertný hráč na bicie nástroje. Je aj hudobným producentom, autorom, aranžérom, hrá na klavír.

Je absolventom bratislavského konzervatória, odbor hra na bicie nástroje.

V roku 1995 získal Cenu Ladislava Martoníka ako "jazzman roka" a v roku 1998 cenu hudobnej akadémie "Grand Prix ZAI 1997" ako inštrumentalista roka, ako aj množstvo ocenení so skupinou Free Faces,ktorej bol zakladajúcim členom. Účinkuje na viac ako 130 albumoch. Nahral aj niekoľko úspešných muzikálov.

Po profesionálnych začiatkoch v oblasti tzv. vážnej hudby sa venoval naplno jazzovej interpretácii, no časom sa začína objavovať vo viacerých projektoch rôznych žánrov so známymi interprétmi, ako napr. Jaroslav Filip, Marián Varga, Richard Müller, Jana Kirschner, Robo Grigorov, IMT Smile, Peter Lipa, Jiří Stivín,

BKK Trio, Aeroc Therapy, Orchester Gustava Broma a mnoho ďalších.

V roku 2008 mu vychádza sólovy album. Exluzívne účinkoval s Victorom Baileym a Richardom Bonom. V súčasnosti intenzívne koncertuje o.i. so Szidi Tobias, Vlastom Redlom, Vašom Patejdlom, Andrejom Šebanom, s jazzovou formáciou TUTU Borisa Urbánka a je súčasťou projektu Vlasta Redl&Hradišťan.

Od roku 2014 hosťuje v skupine TEAM na bicie nástroje.

https://instagram.com/pavolhabera/
DOMOVhome.htmlshapeimage_6_link_0
NOVINKYnovinky.htmlshapeimage_7_link_0
GALÉRIAgaleria.htmlshapeimage_8_link_0
TEAMteam.htmlshapeimage_9_link_0
E-SHOPeshop.htmlshapeimage_10_link_0
HISTÓRIAhistoria.htmlshapeimage_11_link_0
DISKOGRAFIAdiskografia.htmlshapeimage_12_link_0
KONCERTYkoncerty.htmlshapeimage_13_link_0